Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzniku

 

BAL CHOINKOWY


   
26 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się coroczny Bal Choinkowy. Całą imprezę prowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Jakub Opasiński. O piękny wystrój sali zadbały panie Barbara Ledwoch i Dorota Koper. W trakcie imprezy mogliśmy zobaczyć przedstawienie pt. „Książe szuka żony” w wykonaniu uczniów klas V, VI, VII.  Przedstawienie było bardzo zabawne i wprawiło nas w doskonały humor. Dziękujemy pani Katarzynie Miklas za świetne przygotowanie uczniów do tego występu.
    Dyrektor naszej szkoły pani Małgorzata Musialik zrobiła nam miłą niespodziankę. Dzięki jej zaproszeniu odwiedziło nas Stowarzyszenie Moc Pokoleń z Myszkowa.  W ich wykonaniu mogliśmy zobaczyć przedstawienie  pt. „KŁOPOTY MIKOŁAJA”. Występ był wspaniały a my zobaczyliśmy naszą dyrektor w zupełnie innej odsłonie. Duże brawa!!! W przedstawieniu brały udział również  dzieci przedszkolne  i dziewczęta z Koła Tanecznego.
        W trakcie balu było wiele konkursów. Wybraliśmy Królową i Króla Balu, którymi zostali Maja Kowacka i Kamil Rzepka. Konkurs na najładniejsze przebranie wygrały przedszkolaki –  Lena Kusaj i Leon Łubiarz. Zwycięscy otrzymali nagrody oraz „słodkości”. Wszystkie chętne dzieci mogły brać udział w licznych konkursach. Doceniliśmy odwagę każdego dziecka, każdy otrzymał coś słodkiego.
     Rada Rodziców zadbała o oprawę muzyczną naszego balu oraz przygotowała dla wszystkich pyszny poczęstunek.
        Dodatkową atrakcją była  Loteria Fantowa, którą przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panem Marcinem Brodzińskim.
    Zabawa przy muzyce trwała do godz.19.00. Zadowoleni uczniowie udali się do swych domów. Byli co prawda zmęczeni, ale przecież  rozpoczęły się ferie!!!

Przygotowała Dorota Koper.Galeria zdjęć1
Galeria zdjęć2
Galeria zdjęć3
Film1
Film2
Film3Copyright © 2010