Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzniku

Gminny Konkurs Ortograficzny

  
    W dniu 28 maja 2015 roku został przeprowadzony i rozstrzygnięty Gminny Konkurs Ortograficzny pt. „Gminny Mistrz Ortografii” dla klas II i III.
Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną. Do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworzniku przybyli uczniowie ze szkół: im. Integracji Europejskiej w Przybynowie, Szkoły Podstawowej w Zawadzie i im. Wł. Szafera w Żarkach. W konkursie uczestniczyło 14 uczniów.  Uczestnicy pisali dyktanda, pełne „pułapek” ortograficznych. W trudnej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętności ich zastosowania  w praktyce.


Wyniki konkursu

Klasy drugie:
1 miejsce: Wiktor Rosik – SP im. Wł. Szafera w Żarkach;              
2 miejsce: Paweł Grzesica – SP im. Jana Pawła II w Jaworzniku;
3 miejsce:  Oliwia Szpak – SP im. Wł. Szafera w Żarkach.


Klasy trzecie:
1 miejsce: Natalia Rzepka – SP im. Integracji Europejskiej w Przybynowie;
2 miejsce: Anna Czyż – SP w Zawadzie;
3 miejsce: Patrycja Kołacz
– SP im. Integracji Europejskiej w Przybynowie.


Wszyscy zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Aby umilić czas oczekiwania na wyniki uczestnicy udali się na słodki poczęstunek i zwiedzili naszą szkołę. Tegoroczny konkurs przygotowały: mgr C. Bojda i mgr B. Ledwoch. Pani Dyrektor Jadwiga Podlejska z radością wręczała nagrody i dyplomy oraz zaprosiła do udziału za rok.

Galeria zdjęć

 

 

                                      

  

 

Copyright © 2010