Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzniku

Konkurs plastyczny
,,Zwierzęta zimą
 rozstrzygnięty

           26 marca 2013r. w Domu Kultury w Myszkowie odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt. „Zwierzęta zimą”, zorganizowany  przez Centrum Inicjatyw Lokalnych. Konkurs skierowany był do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z klas I-III z powiatów zawierciańskiego oraz myszkowskiego. Uczestnicy mieli za zadnie zaprezentować formy pomocy dziko żyjącym zwierzętom w okresie zimowym.
    Z terenu powiatu myszkowskiego napłynęło ponad 200 rysunków.
 Przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w tym konkursie. Z  Przedszkola: Weronika Strzelecka, Julia Przyborowska, Klaudiusz Woś i Paweł Grzesica, a z klas I
III: Natalia Zamora, Natalia Podlejska, Aleksandra Orman, Adrian Koper i Jakub Opasiński. Prace powstawały pod kierunkiem Małgorzaty Musialik i Małgorzaty Gurbały.
         W kategorii przedszkole I miejsce  zdobyła Weronika Strzelecka. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe w postaci m.in. książek, maskotek i układanek. Dodatkowo Jurajska Grupa GOPR ufundowała gadżety koszulki, kamizelki i inne akcesoria.
            Każdy uczestnik konkursu został wyróżniony dyplomem. 

Nagrodę i dyplomy odebrała Małgorzata Gurbała, a Dyrektor Szkoły Jadwiga Podlejska wręczyła dzieciom na uroczystym szkolnym apelu.

Małgorzata Musialik, Małgorzata Gurbała

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2010